Forvetbet Whatsapp uygulamamıza dahil olun 20 TL hediye bonusu ve %100 yatırma bonusu kazanın!

Bu promosyondan istisnasız TÜM FORVETBET MÜŞTERİLERİ yararlanabilir.
Kural ve Şartlar


  1. Promosyondan yararlanabilmek için yapmanız gereken; Forvetbet'te kayıtlı telefon numaranızdan, WhatsApp numaramızı (0044 7466 459708) ekleyip Kullanıcı Adınız ile birlikte "Forvetbet Kazandırır! " yazmanız ve whatsapp mesajı olarak göndermeniz gereklidir.
    Örnek; Kullanıcı Adı Forvetbet Kazandırır!
  2. Mesaj gönderme işleminin ardından gerekli kontroller yapılarak kaydınız oluşturulacaktır.
  3. Kaydınız oluşturulup işlemleriniz tamalanarak maksimum 2 iş günü içerisinde tamamen bedava 20 TL bonusunuz hesabınıza aktarılacaktır ve Whatsapp üzerinden bonus bilgilendirmeniz yapılacaktır.
  4. Bu işlemlerin ardından ilk 1 hafta içinde yapacağınız ilk para yatırma işlemine de %100 bonus alabileceksiniz. (Maksimum Bonus 100 TL) Bunun için de tek yapmanız gereken yatırmanızı yaptıktan sonra Canlı Yardım Servisimize bağlanarak bonusunuzu talep etmek olacak.
  5. Daha önceki hediye bonuslarımızdan faydalanmış ancak henuz gerçek para ile işlemi olmamış üyelerin Whatsapp Kampanya Bonusu, önceki almış oldukları hediye bonuslar düşülerek kalan kısmı aktarılacaktır.
  6. Daha önceden para yatırma işlemi olmayan üyelerimiz bonustan elde edecekleri kazancı çekmeden önce dilediği bir yöntemle herhangi bir tutarda para yatırma işlemi yapmalıdır.
  7. Bu bonusun çevirme vs gibi şartları genel bonus kurallarında belirtildiği gibi olacaktır.

Forvetbet Güncel Giriş Adresi
https://www.forvetbet29.com

Twitter
https://twitter.com/forvetbettr